Zostaw swój numer telefonu, a my bezpłatnie skontaktujemy się z Tobą

Aktualności Zobacz wszystko
Autor bloga

Radosław Owczarkowski

„Znam się na długach.
Długi są problemem. Duże długi są dużym problemem. Najbardziej zadłużona osoba prywatna, której pomagałem (i pomagam – stan na rok 2017) jest zadłużona na przeszło 3 mln zł. W mojej pracy – również z tymi najpoważniej zadłużonymi osobami - staram się zamienić słowo „problem“ na „wyzwanie“. Tak, dla mnie długi moich klientów, a więc ich problemy stają się wyzwaniem. Każdy problem to trochę inne wyzwanie. “

Zobacz więcej


Facebook


Szukaj w serwisieOpinie naszych klientów Zobacz wszystko

Witam,
Polecam działalność Pana Radosława Owczarkowskiego. Profesjonalna, skuteczna pomoc, traktują człowieka po ludzku.
Umorzenie długów – decyzja sądu w łącznej wysokości ok. 30.000,00 zł na rzecz Spółdzielczego Banku oraz Polskiej Telefonii Komórkowej PTK Centertel – windykowanych przez Kredyt Incasso. Zajęty został nawet zwrot podatku z urzędu skarbowego ale dzięki sprawnej działalności kancelarii został zwrócony na moje konto.
Serdecznie dziękuję za pomoc.

Iwona M.

Dzień dobry.
Chciałabym Panu podziękować za wygrane sprawy , przy pana pomocy jak również przy pomocy Pana współpracowników uniknęłam płatności. Firmy nękające to: Biuro Prokura,NSFiZ, HOIST NSFZ, BEST NSFIZ, ESY DEBET NSFIZ. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Radosława Owczarkowskiego i jego biura .

Krystyna

Głupio przyznać się, ale miałem sporo długów. Straciłem pracę i przez długi czas unikałem problemów uciekając od nich. Wyjechałem za granicę. W tym czasie w Polsce toczyły się procesy, komornicy szaleli, sądy wydawały swoje nakazy. Ja po powrocie nie wiedziałem od czego mam zacząć, czy w ogóle jest szansa żeby to wszystko pozamykać. I trafiłem w internecie na stronę Mamnakaz.pl, a potem oni się wszystkim zajęli. Uporządkowaliśmy dokumenty i zaczęli składać sprzeciwy do sądów. Po roku czasu mam zamkniętą połowę spraw i o 150.000 zł mniej do zapłacenia funduszom sekurytyzującym i bankom i różnej maści windykatorom. Dziękuję i działamy dalej.

Wojtek

Polecam dłużnikom ten serwis. Oprócz tego, że dają radę w sądach i w walce z windykacją, to jeszcze po ludzku traktują człowieka.

Marcin

Polecam wszystkim usługi serwisu mamnakaz.pl Prowadzili dla mnie klika spraw związanych z dawnymi długami mojej firmy. Wszystkie sprawy mam dzisiaj wygrane. Wygrałam z największymi firmami windykacyjnymi i funduszami w Polsce. Teraz mam nadzieję, że nawet beznadziejne sprawy można załatwić po swojej myśli, jeśli tylko trafi się na właściwe osoby we właściwym czasie.

Martyna
Facebook