Opinie naszych klientówWitam, Polecam działalność Pana Radosława Owczarkowskiego. Profesjonalna, skuteczna pomoc, traktują człowieka po ludzku. Umorzenie długów – decyzja sądu w łącznej wysokości ok. 30.000,00 zł na rzecz Spółdzielczego Banku oraz Polskiej Telefonii Komórkowej PTK Centertel – windykowanych przez Kredyt Incasso. Zajęty został nawet zwrot podatku z urzędu skarbowego ale dzięki sprawnej działalności kancelarii został zwrócony na… Read more “Witam,Polecam działalność Pana Radosława Owczarkowskiego.”

Iwona M.

Dzień dobry. Chciałabym Panu podziękować za wygrane sprawy , przy pana pomocy jak również przy pomocy Pana współpracowników uniknęłam płatności. Firmy nękające to: Biuro Prokura,NSFiZ, HOIST NSFZ, BEST NSFIZ, ESY DEBET NSFIZ. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Radosława Owczarkowskiego i jego biura .

Krystyna

Głupio przyznać się, ale miałem sporo długów. Straciłem pracę i przez długi czas unikałem problemów uciekając od nich. Wyjechałem za granicę. W tym czasie w Polsce toczyły się procesy, komornicy szaleli, sądy wydawały swoje nakazy. Ja po powrocie nie wiedziałem od czego mam zacząć, czy w ogóle jest szansa żeby to wszystko pozamykać. I trafiłem… Read more “Głupio przyznać się, ale miałem”

Wojtek

Polecam dłużnikom ten serwis. Oprócz tego, że dają radę w sądach i w walce z windykacją, to jeszcze po ludzku traktują człowieka.

Marcin

Polecam wszystkim usługi serwisu mamnakaz.pl Prowadzili dla mnie klika spraw związanych z dawnymi długami mojej firmy. Wszystkie sprawy mam dzisiaj wygrane. Wygrałam z największymi firmami windykacyjnymi i funduszami w Polsce. Teraz mam nadzieję, że nawet beznadziejne sprawy można załatwić po swojej myśli, jeśli tylko trafi się na właściwe osoby we właściwym czasie.

Martyna

Dodaj swoja opinię

Pole wymagane

Opisz jakość naszych usług
Oceń w skali 1 do 5 jakość naszych usług
Facebook