TRIGON PROFIT funduje powrót do przeszłości


Opublikowano o


powrot-do-przeszlosci

Kto pamięta dzisiaj jeszcze o Wschodnim Banku Cukrownictwa? Pewnie niewiele jest już takich osób, chociaż są tacy, którym ta nazwa ostatnio musiała zostać przypomniana w kontekście zaciąganych 20 lat temu kredytów – zwykle gotówkowych kredytów konsumpcyjnych. Ta podróż do przeszłości fundowana jest przez TRIGON PROFIT Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (indeks XIV).

Sam Bank WBC nie był potentatem nawet w latach swojej świetności (ja nie pamiętałem, że taki w ogóle istniał…) i został wchłonięty w 2004 roku przez Getin Bank. Dzisiaj o WBC przypomina dłużnikom TRIGON PROFIT . Fundusz ten skupił z rynku mocno przedawnione wierzytelności, które kiedyś przejęte były wraz z całym WBC przez Getin Bank. Dzisiaj TRIGON kieruje w tych sprawach pozwy do sądów i próbuje w każdej z takich spraw uzyskać nakaz zapłaty skierowany przeciwko dawnemu dłużnikowi WBC.

Prowadzimy obecnie kilka spraw z powództwa TRIGON PROFIT pochodzących z tego nowego wypustu. Każda z nich rokuje na wygraną. Jeżeli jesteś dawnym dłużnikiem WBC i chcesz raz na zawsze pozbyć się problemu, który nieoczekiwanie, po latach wrócił, skontaktuj się z nami. Mamy gotowe i skuteczne rozwiązania, którymi chętnie się z Tobą podzielimy. Ocenimy sprawę, przygotujemy sprzeciw od nakazu zapłaty, pomożemy w czasie sprawy sądowej. Tymczasem życzę radosnych wspomnień o pierwszych kupowanych telewizorach, o wyposażeniu pierwszego mieszkania, o starym dobrym, niezawodnym samochodzie i o innych rzeczach, do których we wspomnieniach – dzięki Trigonowi – mogliście Państwo wrócić.


Radosław Owczarkowski

Komentarze: 11


 • Arek 3 lipca 2017 o 15:35

  Hehe, ja wróciłem we wspomnieniach do pierwszej lodóweczki i kuchenki z mieszkania na Żoliborzu . Dzisiaj niestety mieszkania nie ma i tamtych mebelków również. Dokumenty wysłałem na maila. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie sprawą.

  Odpowiedz

 • ryszard ochódzki 4 lipca 2017 o 04:20

  każda rokuje na wygraną? o ile nie było nakazu zapłaty to powództwo do oddalenia ze 100% pewnością

  Odpowiedz

 • arkaDynia 5 lipca 2017 o 12:29

  Dzień dobry, otrzymałam nakaz zapłaty od firmy STATIMA długów,których termin minął 29-10-2014, 13-02-2015 i 18-02-2015 roku. Dodam,że spłacam u komornika prawdopodobnie te długi (to mandaty z KZK GOP), ale pewności nie mam,a nie wiem,jak to sprawdzić. Dodatkowo dziś otrzymałam sms z firmy LINDORFF S.A. z żądaniem pilnego kontaktu. Spisałam numer do Państwa 600 700 927,jeżeli jest aktualny to proszę napisać, w jakich godzinach mogę się skontaktować.

  Odpowiedz

  • Radosław Owczarkowski 5 lipca 2017 o 15:50

   1. ważna korekta: nasz numer to 600 700 827
   2. nie zajmujemy się mandatami
   3. W Pani sprawie nie do końca wiadomo czego ona dotyczy i z czego wynika wierzytelność oraz czy wszystkie zdarzenia opisane przez Panią dotyczą jednej i tej samej sprawy. To trzeba zbadać. Polecam rozmowę telefoniczną w sprawie szczegółów.

   Odpowiedz

 • Bartol1987 10 lipca 2017 o 11:14

  Czy zajmujecie się też firmą EGB investment z Bydgoszczy? Mam tam dług i dostałem zawiadmomienie o wizycie terenowej.

  Odpowiedz

  • Monalis 10 lipca 2017 o 11:55

   Też dostaliśmy takie zawiadomienie ale to było dawno. Mój mąż ma dług w Banku BPH który jest teraz Alior Bankiem, Bank ten sprzedał ten dług firmie: EGB Investments S.A. My nic nie wiedzieliśmy o tej sytuacji. TZn dostawaliśmy takie pisemkia, powiadomienia, wezwania, a potem od razu doszło do tego, że komornik bez żadnych informacji zajął nam konto w banku. Pewnego dnia chciałam wypłacić pieniądze i nie mogłam. Myślałam, że będzie sprawa sądowa, a tu nic nie było.

   Odpowiedz

   • Radosław Owczarkowski 10 lipca 2017 o 12:15

    Co do EGB, to owszem, zajmujemy się sprawami przejmowanymi przez tę firmę windykacyjną. W sprawach, w których EGB wystąpiło do komornika, musiał być wydany nakaz zapłaty. Pytanie tylko pozostaje takie czy nakaz zapłaty został prawidłowo doręczony? Tutaj polecam rozmowę lub kontakt mailowy.

    Odpowiedz

 • Waldemarrr 20 lipca 2017 o 12:48

  Witam, chciałbym uzyskać pomoc w sprawie swoich długów zaciągniętych parę lat temu. Miałem dobrą pracę zarobki w okolicach 5 tys. wziąłem kredyt gotówkowy dość wysoki, spłacałem regularnie do momentu, w którym moje zarobki spadły do 50%, a w niektórych okresach do 1tys. Później było coraz gorzej nieregularne spłaty, kolejne kredyty, by jakoś spłacać poprzednie, konsolidacje itd. Wciąż miałem nadzieję, że poziom moich zarobków wróci do normy, ale tak się nie stało. W końcu komornik zajął moje konto i zostałem z kilkuset złotymi w ręku na miesiąc. Mam na utrzymaniu żonę i syna ( z żoną wzięliśmy po ślubie rozdzielność majątkową, jeszcze przed wszelkimi kredytami). Musiałem zrezygnować z oficjalnej pracy i starać się utrzymać mieszkanie i rodzinę na minimalnej stopie życiowej. Jeden kredyt pomogła mi spłacić moja rodzina, ale to był najmniejszy z nich. Pożyczyłem na spłatę jednej raty w parabanku około 3800zł spłaciłem ponad 4tys później spłacałem po 50zł, (1/4 raty) ,a i tak sprawa trafiła do sądu i komornik zażądał 20 kilka tysięcy, ten dług został właśnie został wykupiony przez moje siostry. Wczoraj przyszło do mnie wezwanie do spłaty z Debito NS Fiz na kwotę 116 445,86 zł za największy kredyt 64 165,44zł tyle zostało do spłaty tytułem należności głównej. Termin spłaty do 29.07.2017 r. Z tego co wyczytałem w waszym artykule muszę oczekiwać wezwania do zapłaty z sądu, ale zanim to nastąpi wolałbym dowiedzieć się od Was jak możecie mi pomóc. Zdaję sobie sprawę, że dopóki nie zobaczycie dokumentów ciężko cokolwiek powiedzieć, niemniej jednak chciałbym poznać pokrótce procedury postępowania i opłaty jakie się z tym wiążą.

  Odpowiedz

  • Radosław Owczarkowski 20 lipca 2017 o 13:12

   Bardzo skracając:
   1. Konsultacje prawne w takiej sprawie z jaką Pan się boryka są zawsze bezpłatne w naszej kancelarii.
   2. Same konsultacje mogą pomóc w zrozumieniu własnej sytuacji prawnej i mogą pomóc w nabraniu dystansu do tego co się dzieje i do tego jak działają tryby firm windykacyjnych.
   3. Możemy umówić się na dalszą pomoc, na obsługę zadłużenia w wybranych lub wszystkich sprawach.
   4. Najlepiej zacząć od rozmowy telefonicznej nr tel 509 835 503.

   I najważniejsze: nigdy nie leczymy dżumy cholerą. Jeszcze większe zadłużenie nie jest dobrym sposobem na rozwiązanie problemu długów…

   Pozdrawiam

   Odpowiedz

 • Monika s. 21 lipca 2017 o 13:27

  Dałam się oszukać, bo “koleżanka” poprosiła mnie o wzięcie dla niej chwilówki w wysokości 500 zł. Było to w marcu tamtego roku.
  Pod koniec 2016 r. dostałam wezwanie do zapłaty. Koleżanka powiedziała mi, że już to spłaciła. Poprosiłam o potwierdzenie przelewu – wysłała, ale okazało się, że to sfałszowała…
  Zapomniałam o tej sprawie, bo byłam przekonana, że długu już nie ma. Wczoraj tata do mnie zadzwonił i powiedział, że przyszło od komornika zawiadomienie o wszczęciu egzekucji i nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Moje pytanie brzmi… Czy dałabym radę jeszcze jakoś “odwołać” się od tego komornika? Spłacę zadłużenie, ale jestem studntką i pracuję za najniższą krajową, więc nie mogę “na raz” wydać takiej kwoty. Stan zadłużenia na dzień dzisiejszy to około 1300 zł.

  Bardzo proszę o pomoc. Naprawdę nie wiem co mam zrobić. Mogłabym miesięcznie wpłacać po 300zł miesięcznie. Czy mogę teraz złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty jeszcze w tej sprawie, czy to już jest za późno? Czy da się coś zrobić tutaj?

  Odpowiedz

  • Radosław Owczarkowski 23 sierpnia 2017 o 14:38

   Proszę przedzwonić do nas na numer 600 700 827. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale nie zawsze jestem w stanie nadążyć z odpowiedziami, zwłaszcza w okresie urlopowym… Generalnie w pilnych sprawach, np. gdy Państwo otrzymujecie nakaz zapłaty z sądu, albo gdy zastanawiacie się nad tym czy warto złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty, to najlepiej dzwonić na nasz numer telefonu – tutaj zawsze będzie kompetentna osoba potrafiąca ocenić sprawę.

   Odpowiedz


Otrzymałeś Nakaz Zapłaty?

Sprawdź czy możesz uniknąć zapłaty długu

Skorzystaj z pomocy doświadczonych prawników

Zadzwoń 600 700 827


POMAGAMY FRANKOWICZOM


Facebook