Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Kontakt 600 700 827

Jesteśmy zespołem prawników z bardzo różnymi doświadczeniami zawodowymi. Od przeszło 10 lat koncentrujemy się na problemach związanych z długami.

Pomagamy dłużnikom – pożyczkobiorcom i kredytobiorcom. Pomagamy osobom windykowanym przez komorników, oraz przez firmy windykacyjne.

Nasze motto:

Nie rozwiążesz problemu udając, że go nie ma.

Dlaczego pomagamy dłużnikom?

W serwisie mamnakaz.pl pomagamy dłużnikom. Nie robimy tego dlatego, że popieramy cwaniaków, którzy z myślą, że spróbują nie oddać, zaciągają zobowiązanie w przeznaczonych do tego instytucjach. Nie dlatego. Nie robimy tego dlatego, że popieramy niedochowywanie terminów i niedochowywanie zobowiązań. Bynajmniej! Cenimy ludzi, którzy potrafią dotrzymywać danego słowa, a w naszej działalności dotrzymywanie słowa jest dla nas zasadą naczelną. Stajemy po stronie dłużnika, broniąc go po tym jak otrzyma nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym i przygotowując dla niego sprzeciw od nakazu zapłaty dlatego, że nie podoba nam się wykorzystywanie niewiedzy i ludzkich słabości przez duże korporacje i instytucje finansowe, które zatrudniając tabuny specjalistów opracowują metody i ścieżki najefektywniejszego zarabiania pieniędzy z pokrzywdzeniem przeciętnych zjadaczy chleba.

Chcemy, abyś wiedział, że:

  • Mając dług, nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Nasza kancelaria prawna pomoże przebrnąć przez zawiłe przepisy prawa, aby skutecznie rozwiązać Twój problem z zadłużeniem.
  • Pomożemy Ci na każdym etapie sprawy: gdy dostałeś wezwanie dozapłaty, gdy dług przejęła firma windykacyjna, gdy dostałeś nakaz zapłaty z sądu, gdy chcesz złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty lub gdy już otrzymałeś zawiadomienie o wszczęciu egzekucji, a nawet, gdy komornik zajął konto bankowe lub gdy chce zlicytować mieszkanie.
  • ZAWSZE MASZ SZANSĘ POPRAWIĆ SWOJĄ SYTUACJĘ.
  • Dokładnie przyjrzymy się Twojej sprawie i obierzemy najbardziej skuteczny tok postępowania bez względu na to, czy przyczyną Twoich problemów finansowych są nieuczciwe praktyki firm pożyczkowych, budzące wątpliwości działania komornika, kredyt we frankach czy też w końcu Twoja niefrasobliwość w zaciąganiu zobowiązań.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

  • Działamy na rzecz osób prywatnych i firm.
  • Będziemy reprezentować Cię w sądzie i przygotujemy niezbędne pisma.
  • Mamy duże doświadczenie i wysoką skuteczność w wygrywaniu spraw sądowych.
  • Zapewniamy szybki kontakt i kompleksową ofertę.
  • Wstępna analiza sprawy jest zawsze BEZPŁATNA

Jeśli ciążące nad Tobą widmo długu nie daje Ci spokoju? Jeśli bank, firma windykacyjna czy komornik wysuwają roszczenia wobec Ciebie, zachowaj spokój i skontaktuj się z kancelarią LEGE.

Pamiętaj, zanim zaczniesz spłacać dług, porozmawiaj z nami.

Tel. 600 700 827.

Pod tym numerem nie będziesz rozmawiał z sekretariatem czy call center.

Od razu rozpoczniesz merytoryczną rozmowę z naszym prawnikiem w Twojej sprawie